Samenwerking Física Fysiotherapie en Boxing club Zoetermeer

Samenwerking Física Fysiotherapie en Boxing club Zoetermeer
 
Altijd goed om samenwerkingsverbanden op te zetten, zo gaan Física en onze club samenwerken! Wij starten onze samenwerking door 2 clinics bij elkaar te gaan verzorgen. Zo komt er op zaterdag 2 februari 2019 in onze club een gratis fysieke testmiddag, georganiseerd door Física: er zullen allerlei testoefeningen gedaan worden, waar wij als (kick)boksers mee te maken hebben in onze sport: explosiviteit, uithoudingsvermogen, stabiliteit, kracht, enz. Het is super interessant om te meten hoe jij hierin scoort. De inloop is om 14.00, wij starten de testen om 14.30. Na de testen kunt u vrijblijvend een adviesgesprek krijgen. Wij sluiten af met een hapje en een drankje rond 15.30, kom jij ook?
 
Op zaterdag 9 februari zal BCZ een gratis clinic (kick)boksen verzorgen bij Física in hun nieuwe pand aan de Darwinstraat 10.

Related Posts

1 Response

Leave a Reply

Categorie