Stay Fit Kidz! in de Lockdown!

Stay Fit Kidz! in de Lockdown!
 
Wij hebben een Lockdown en geen Knockdown! Wij knallen door!
 
Onze jeugdlessen mogen niet meer binnen in de gym worden gegeven tot 19 januari 2021, DUS wij gaan buiten sporten met kids t/m 17 jaar. Vanaf MORGEN, donderdag 17 december gaan wij buiten trainen. Dit zal gaan om een kracht/conditieles. Het kickboksmateriaal mogen de kinderen dus thuis laten.
Wij gaan een uur lang intensief oefeningen doen in de wijk. De kinderen moeten in sportieve kleding komen en mogen een flesje water meenemen. Ouders mogen uiteraard niet aanwezig zijn bij de lessen i.v.m. de Coronamaatregelen. Let op: de kinderen moeten in staat zijn om een uur lang zelfstandig mee te kunnen doen! Bij slechte weersomstandigheden (hevige regen) gaat de les NIET door. Wij zullen dit kenbaar maken op onze Facebook, Instagram, BCZ groepsapp en website.
 
Ouders: breng de kinderen 5 minuten voor tijd naar de gym, ga na de aanmelding gelijk weg en let op de 1,5 meter afstandsregel. Haal ze precies op de eindtijd weer op!
 
Stay strong, stay healthy, stay fit kidz!

Related Posts

Categorie