Summer city zaterdag 8 september

Zaterdag 8 september gaan wij een project aan met de gemeente Zoetermeer en stichting Buurtwerk. Wat gaan we doen? Om 15.00-15.30 gaat Nashantie een workshop kickboksen en van 15.45-16.15 zal zij een clinic boksen geven in onze gym. Deze les is voor iedereen toegankelijk! Het zou leuk zijn als ook kids van onze club aanwezig zijn, dus kom gewoon lekker meedoen! Als je om 14.45 aanwezig bent, ben je prima op tijd! Deze middag zullen er veel meer activiteiten te doen zijn: skaten, basketballen en dansen in de zaal! Na de activiteiten zal er een bbq worden georganiseerd aan het Rakkersveld. Iedereen is welkom, doe mee en eet lekker mee!

Related Posts

5 Responses
 1. Takipçi Satın Al işlemlerinin güvenilir adresi

  Takipçi satın al
  Denilince yılların verdiği tecrübey dayanan alan adından belli olduğu üzere
  2018 yılından buyana kesintisiz hizmet sağlayan, güvenilir,
  hızlı, ve anlayışlı personeli ile sizlere 7 / 24
  hizmet sunan takip 2018 i tercih edebilirsiniz

  .

 2. Amazing things here. I’m very satisfied to see your
  post. Thank you a lot and I’m taking a look ahead to touch you.
  Will you kindly drop me a e-mail? 0mniartist asmr

Leave a Reply

Categorie