Vrijwilligers gezocht voor de demo bij opening Nationale Sportweek op 15 september

Volgende week zaterdag 15 september is de opening van de Nationale Sportweek in Zoetermeer. Het evenement vindt plaats in het Stadshart. Verenigingen krijgen de kans om zich te promoten, ook kan men een demonstratie geven. Dat willen wij dit jaar weer doen. Ismaïl (boksen) en Martijn (kickboksen) gaan dat dit jaar doen.
Wij zoeken boksers en kickboksers van onze club (boven de 14 jaar) die op zaterdag 15 september willen (13.30 aanwezig, 14.00 demo) meehelpen. Op een podium wordt kort vertoond wat wij zoal doen bij BCZ. Een demo duurt rond de 5 minuten. Als je komt, neem je bokshandschoenen, eventueel scheenbeschermers en natuurlijk een BCZ t-shirt mee. Ismaïl en Martijn geven een ultra kort lesje met de bekende stoot en traptechnieken. Wij zorgen voor spullen als pads en trapkussens, enz. en een uiteraard voor een klein presentje als dank voor uw medewerking. U kunt zich opgeven door deze mail te beantwoorden.

Related Posts

Leave a Reply

Categorie