Zaterdag 2 februari: Física Fysiotherapie bij Boxing Club Zoetermeer

Zaterdag 2 februari: Física Fysiotherapie bij Boxing Club Zoetermeer

Op zaterdag 2 februari 2019 vindt in onze club een gratis fysieke testmiddag plaats, georganiseerd door Física: er zullen allerlei testen uitgevoerd worden, waar wij als (kick)boksers mee te maken hebben in onze sport: mobiliteit van rug en nek en BE (schouder, ellenboog en pols), de stabiliteit van de core en de schoudergordel, coördinatie agility en indien mogelijk ook conditie en kracht. Naar aanleiding van de uitslagen kan er zelfs een trainingsplan worden opgesteld.

De inloop is om 14.00, wij starten de testen om 14.15. Wij sluiten af met een hapje en een drankje rond 15.30.

Om mee te doen aan de gratis test en een eventueel adviesgesprek moet men ouder zijn dan 12 jaar.

Wilt u zich opgeven? Mail even naar info@boxingclubzoetermeer. Vermeld naam en leeftijd.

Related Posts

3 Responses

Leave a Reply

Categorie